Wie doen er mee met de Erasmus bridgetoernooien? Via de NBB clubsite kan je dat niet meer zien, dus daarom hier ‘just for the fun’ de inschrijvingen tot nu toe. Wie bezwaar heeft tegen vermelding op deze lijst geef het aan ons door!

De stand van inschrijvingen per 26/8

Butler donderdag 26 augustus

  1. Mark Kaptein, Annemieke Poort
  2. Willem Ender, Jan Kuijs
  3. Felix Leufkens, Oscar Nijssen
  4. Anneke van der Meer, Joop Meijs
  5. Leo Huvers, David Kok
  6. Eppo Hartman, Rebecca de Bruijn-Piller
  7. Harry Geelen, met partner
  8. Anh Nguyen, Marcel Nguyen
  9. Ronald Brantsma, Rob Jagroop
  10. Peter van der Voorden, Frank Veger
  11. Tobias Westerveld, Jasper Blom
  12. Noa Kant, Reinder van der Weide
  13. Aarnout Helmich, Vincent Broersen
  14. Just van der Kam, Hanneke Kreijns
  15. Hans Kreuning, Sahar Ouda
  16. Henk van Uden, Leon Hoogenboom
  17. Ruud von Seida, Eric van Valen
  18. Peter Hoogweg, Ton Sprong
  19. Peter van der Gaast, Eddo van den Boom
  20. Dennis Stuurman, Jacco Hop
  21. Mieke Poort vd Ham, met partner
  22. Rob Lindeman, Jan Jansma
  23. Bianca Milan, Johan Morsink
  24. Rias Bonnema,Peter den hartog
  25. Rob Donkersloot, Jan Mulder
  26. Tim van de Paverd, Pim Dupont
  27. Steven van de Veire, Paul van de Veire
  28. Roefi Vilier, Veri Kiljan
  29. Niki Pfeiffer, Thomas Albertz
  30. George Dragt, Erlend de Groot
  31. Kees Bakker, Pieternel Boone
  32. Sander Goor, Sicco Kooiker
  33. Frank Van Wezel, Loekie Ahrens
  34. Loes Janssen, Ronald Halkes

Individueel vrijdagmiddag 27 augustus

Er zijn nog spelers welkom, we hebben ook nog één of twee reservespelers.

A-groep

  1. Oscar Nijssen
  2. Tim van de Paverd
  3. Felix Leufkens
  4. Reint Meijer
  5. Jasper Blom
  6. Tobias Westerveld
  7. Annemieke Poort
  8. Ruud von Seinda
  9. Noa Kant
  10. Reinder van der Weide
  11. Dennis Stuurman
  12. Joost Snoeck
  13. Jaco Oomens
  14. Rob Jagroop
  15. Hennie de Paauw
  16. Eric van Valen
  17. Jasper Williams
  18. Vincent Broersen
  19. Helmut Hoogeveen
  20. Cristian Radacanu
  21. Cheryl van Toorn
  22. Monique Kranenburg (flexibel kan ook in B)
  23. Rob Hietbrink (flexibel kan ook in B)
  24. Roel Calbo
  25. Ronald Brantsma
  26. Mike Reuser
  27. Dafydd Williams
  28. Mia Rootring

B-groep

  1. Ilse de Roest
  2. Jan Manschot
  3. Jan in ‘t Hout
  4. Mieke Poort
  5. Sonja Walther
  6. Otto van Zelm van Eldik
  7. Tanja Simons
  8. Piet Romein (flexibel kan ook in A)
  9. Michiel de Korver

Patton zaterdag 28 augustus

  1. Sonja Walther, Denise Baecklant, Jolanda van Hout, Mark Stoelinga
  2. Felix Leufkens, Tim van de Paverd, Guy Mendes de Leon, Veri Kiljan
  3. Annemiek Dekkers, Jos de Wit, Sylvia Timmerhuis, Eric Harms
  4. Jan Manschot, Nel Benschop-van ’t Hoff, Govert de Jonge, Piet Romein
  5. Ton de Vries, Harry Geelen, Simon Matthijssen, Kees de Geus
  6. Anneke van der Meer, Dennis Stuurman, Rob Jagroop, Loekie Ahrens
  7. Bas van Beijsterveldt, Pim Dupont, Max SchÃttler, Luc Tijssen
  8. Lineke Schouwstra, Johan Morsink, Lenie van de Visch, Rita Robben-Agterberg
  9. Gerbrand Hop, Elianne van Dooren, Anne Schoonen, Ruurd Riewald
  10. Noa Kant, Reinder van der Weide, Xavier Friesen, Ronald Goor
  11. Kees Bakker, Pieternel Boone, Jan ten Cate, Conny ten Cate
  12. Annemieke Poort, Thea Willemse, Niki Pfeiffer, partner
  13. Rob Lindeman, Jan Jansma, Yke Smit, Jacco Hop
  14. Rebecca de Bruin, Jolande Sas, Simone Valstar, Klaas Valstar

Open paren zondag 29 augustus

  1. Mark Kaptein, Louis de Boer
  2. Henk den Boer, Egbert Meijer
  3. Felix Leufkens, Pim Dupont
  4. Anneke van der Meer, Joop Meijs
  5. Annemieke Poort, Roderik Oranje
  6. Harry Geelen, met partner
  7. Joke Brok, Peer Relou
  8. Noa Kant, Reinder van der Weide
  9. Oscar Nijssen, Tim van de Paverd
  10. Ronald Brantsma, Rob Jagroop
  11. Meike Wortel, Jacco Hop
  12. Pim Coppens, Kees Bakker
  13. Ruud von Seida, Ruurd Riewald
  14. Pieternel Boone, Lauri Bakker
  15. Xavier Friesen, Ronald Goor
  16. Sander Goor, Tobias Westerveld
  17. Peter Hoogweg, Leontien Hoogweg-Spek
  18. Dennis Stuurman, Helmut Hoogeveen
  19. Sicco Kooiker, Dieter Goudzwaard
  20. Rob Lindeman, Jan Jansma
  21. Vincent Ramondt, Berry Westra
  22. Francine Sandijck, Ilse de Roest
  23. Jose van Dongen, Cees van Dongen
  24. Ronald Halkes, Loes Janssen
  25. Matthijs Meijer, Gerard van der Berg
  26. Henri de Cagny, Piet Romein
  27. Frans van Grafhorst, Lilian Slechtenhorst
  28. Helene Thygesen, Fred Kreek
  29. Mike Reuser, Cristian Raducanu
  30. Jan ten Cate, Conny ten Cate

Home

Clubs & uidagingen

Zaalhuur

Cursussen

Over ons

Contact